ZISKY Z KURZŮ

JAK PŘEKONAT VZESTUPY A PÁDY V ŽIVOTĚ

Díky tomuto kurzu vím, kdo je PTS (utlačovaná osoba) a kdo antisociální osobnost. A teď vím, jak takové lidi zvládat a taky vím jak pomoci svým přátelům, když vidím, jak je někdo utlačuje. Je to skvělý kurz, který vám otevře oči a uvidíte, kdo před vámi stojí. A.R.

 

KOMUNIKACÍ K ÚSPĚCHU

Tento kurz mě opravdu nadchnul. Už od prvního cvičení jsem měl lepší pocit (takový určitý klid).
Během kurzu jsem si mohl některá cvičení vyzkoušet v reálném světě a výsledek byl skvělý. Nikdy by mě nenapadlo, že komunikace je složena z tak jednoduchých částí a že správným využitím lze dosáhnout takového zlepšení v komunikaci. Moc děkuji za příležitost studovat tento kurz v brněnském DC (Dianetické centrum) a taky děkuji mému studijnímu partnerovi Peti. Bylo to super! J.B. 

Už jsem ten kurz jednou studovala, ale teď podruhé mi to dalo opravdu hodně. Zvládnu komunikovat s každým člověkem, ať je šťastný nebo rozčílený. Jsem celkem překvapená, že jsem tento kurz stihla za 2 poctivé a vydřené dny. Díky :-)). S.H.
 
 

JAK ZLEPŠIT VZTAHY S OSTATNÍM

Tento kurz mě moc nadchnul. Zjistila jsem tu, jak moc je komunikace důležitá, jak moc nám ulehčuje a zpříjemňuje život. Pokud alespoň trochu víme jak komunikovat.Velké zisky mám z části knihy s názvem „Dovolit člověku aby byl tím, kým je“, což jsem hned aplikovala u svého přítele a jsem nadšená. Také jsem začala na sobě aplikovat „Být schopen prožít cokoliv“. Někdy je to pěkně těžké, zpočátku se s tím poperu a pak to půjde hladce. Tento výrok se stal mým novým motem. Jsem moc ráda, že jsem tento kurz absolvovala. P.P.

 

JAK ZAČÍT ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ

Absolvovala jsem kurz Jak začít šťastné manželství a to je můj zisk. Udělali jsme ho s manželem a jsem ráda. Ověřila jsem si, že stejnou věc můžu vidět trošku odlišně. Nejdůležitější je ale ARK (zkratka „vzorce“ pro porozumnění) trojúhelník a komunikace. Když toto budu schopná zvládat a ovlivňovat, tak budu mít lepší vztah s partnerem i okolím. E.K.

 

OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

Tento kurz mi opravdu otevřel oči. Pomohl mi najít moje slabá místa, se kterými teď budu moci bojovat. Získal jsem nový pohled jak na sebe, tak i na ostatní se kterými žiju. Dokážu lépe rozeznat co je správné a co ne. A hlavně si dokážu vážit sám sebe a stát si za svými rozhodnutími. Děkuji!  J.B.

Tento kurz byl pro mě velikým přínosem. Jako dítě jsem byla v kolektivu dětí terčem posměchu za to, že jsem se chovala slušně a zdvořile. Byla jsem často zrazovaná od toho, co jsem si myslela, že je správné. Nechávala jsem se ovlivňovat ostatními, i když jsem s nimi nesouhlasila. Byla jsem pro mnohé lidi jako hrací loutka.Teď už ale znám svoji hodnotu a integritu. Vím, že se budu řídit tím, co si myslím, že je správné a ne tím, co si myslí ostatní. Také vím, že dodržování etických a morálních zásad je to správné a že je to to, co chci dělat. Už se nebudu stydět za to, že se chovám k někomu zdvořile a že se chovám slušně. Jsem nesmírně ráda, že jsem absolvovala tento kurz! P.P.

Velkým přínosem pro mě bylo zaměření pozornosti na minulé overty, které jsem spáchala. Uvědomila jsem si, že mě žřejmě nějaké věci tížily více, než jsem si myslela. Cítím svou mysl čistější. Jsem si hlavně sama sebou tak jistá, že žádné podobné overty nespáchám. Moc mě oslovil kodex ctnosti, se kterým souhlasím. Vždy jsem hledala nějakou víru, protože vím, že něco nadpřirozeného nad námi bdí. Je m úlevou zjištění, že k přežití vede "pouze" dodržování etiky na všech dynamikách. Jednoduchá cesta to však není. Jsem šťastná, protože všechny myšlenky, které jsem od pana Hubbarda četla, jsou mi tak blízké a ucelené, že mám pocit nalezení správné cesty. Uměla jsem vždy (myslím, že správně) nasměrovat ostatní lidi, ale Scientologie konečně posílá mě na správnou cestu.P.H.

 

POMOC PŘI NEMOCECH A ZRANĚNÍCH

Největší zisk z tohoto kurzu je takový, že po daném asistu (asist: technika, kterou se dodává pomoc) jsem měla pocit nadšení. A když vidíte, že můžete člověku pomoci třeba za 1hodinu (to je u každého jinak) a odstranit tak velké bolesti, které ho zužovaly několik let, tak to je něco nádherného. Je to tak jednoduchý POSTUP.  A účinný!! A.R.

 

SCIENTOLOGICKÉ PRINCIPY PROSPERITY

Tento kurz mi dal velkou úlevu, po objasnění některých slov, jsem měla pocit, že nejsem hloupá, ale chytřejší. Mám chuť si dát do pořádku krabici, ve které mám účty, papíry z banky a podobné věci, do teď jsem se tomu místu vyhýbala. Mám teď jistotu, že si své finanční záležitosti zvládnu sama, a že to ani není tak složité, jak jsem si myslela. Mám přesné nástroje, jak si mohu ovlivnit svůj plat a i životní úroveň. Moc děkuji Honzovi za trpělivost při vysvětlování pojmů a náčrtky. Díky tomu jsme to opravdu pochopila a cítila se lehčí a chytřejší.
M. P.
Tento kurz mi dal velkou úlevu, po objasnění některých slov, jsem měla pocit, že nejsem hloupá, ale chytřejší. Mám chuť si dát do pořádku krabici, ve které mám účty, papíry z banky a podobné věci, do teď jsem se tomu místu vyhýbala. Mám teď jistotu, že si své finanční záležitosti zvládnu sama, a že to ani není tak složité, jak jsem si myslela. Mám přesné nástroje, jak si mohu ovlivnit svůj plat a i životní úroveň. Moc děkuji Honzovi za trpělivost při vysvětlování pojmů a náčrtky. Díky tomu jsme to opravdu pochopila a cítila se lehčí a chytřejší.
21.6.2014 - Monika Pavlíková
 

KURZ OSOBNÍ EFEKTIVITY

Tento kurz mi pomohl lépe pochopit život a tím i změnit pohled, který jsem na něj měl. Uvědomil jsem si jak dosáhnout cílů, které si v životě dávám, pomocí správných rozhodnutí a konáním. Dalším velkým ziskem je můj pohled na sebe. Zjistil jsem, že nejsem tělo a to je pro mě velkou novinkou. Mám chuť se dozvědět mnohem víc nových věcí jak o sobě, o světě, tak i o duchovním bytí. J.B.

Super kurz :-)! Dostal jsem nástroj, jak jednoduše zvládat sám sebe a zapříčiňovat věci. Dále jsem dostal obrázkovou knihu, kde jdou scientologické principy krásně vysvětlit. Součástí kurzu je i auditing (terapeutická technika), který mě „nakopl“ k dalšímu vzdělávání, abych mohl dále pokračovat! Doporučuji všem :-). J.V. 

 

SCIENTOLOGICKÉ NÁSTROJE NA PŘEKONÁNÍ FINANČNÍHO STRESU

Tento kurz mi dal novou šanci zvládnout svoji finanční situaci ve firmě.
Pocítila jsem příliv nové síly a energie, s kterou dokáži změny uskutečnit.
Kurz mě vyvedl ze zmatku a dal mi nástroje ke zvládnutí finančního stresu, ve kterém se nacházím. Opět mám chuť s tím něco udělat. Jsem rozhodnuta to zvládnout a již nikdy nedovolit, aby se podobná situace opakovala.

Děkuji za kurz.

J. Š.

 

JAK ZACHRÁNIT MANŽELSTVÍ

Studovala jsem za účelem pomoci mým preclearům. Každou částí, v krátkém článku jsem dostávala doslova blesky pořádku.
Vím, proč jsem sama nemohla mít šťastné manželství.
Máme řešení. Je jasné, pravdivé, účinné a hlavně už teď vím, že funguje.
Na těchto základech může vzniknout nová civilizace. Šťastné rodiny.
O tom jsem jako dítě snila.
Díky LRH vím, jak žít, vím, jak je možné být šťastnější a šťastnější.
Přeju všem okolo sebe, aby dostali tyto informace. Líbí se mi pořádek.                      

A. R.

 

Efektivní organizování času

Dostala jsem nástroje, jak dosáhnout cíle v různých oblastech svého života rychleji „bez odboček“. Více rozumím manželovi a jeho záměrům, kterém budu s větším souhlasem podporovat.
Došlo mi, kde jsem dělala chyby v oblastech, kde jsem stále výsledky nedosahovala, jak to rychle napravím, abych je dosáhla.
Tento kurz mi dal jasný koncept jak dosáhnout to, co chci rychleji, jednodušeji a efektivněji na každé dynamice.  Super!

D. G.

 

Scientologické nástroje pro efektivní vůdcovství

Získala jsem ideální scénu fungování šéfů, aby jejich firma přežívala a netrápili se selháními. Tato data mi pomůžou v mojí práci konzultanta. Došlo mi, že být příliš sociální, vůči synovi, nevede k jeho štěstí. Budu po něm více vyžadovat. Pochopila jsem trochu více jednání manžela, jako finančního manažera rodiny.

D. G.

 

JAK VĚDĚT, KOMU DŮVĚŘOVAT

Kurz „Jak vědět, komu důvěřovat“ je pro mě velkým přínosem. Díky tomuto kurzu jsem schopna se orientovat v emocích člověka, vím, jak bude díky tomu reagovat a chovat se v určitých životních situacích. Dokážu i předvídat jeho chování.
Nejvíce si cením získaných znalostí při komunikaci s člověkem a dále poznatku, že bez důvěry nelze vybudovat žádný kvalitní vztah.
Za provedení kurzem děkuji supervizorovi Janu Voráčovi.

P. P.

 

OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

Tento kurz byl pro mě velikým přínosem. Jako dítě jsem byla v kolektivu dětí, terčem posměchu za to, že jsem se chovala slušně a zdvořile. Byla jsem často zrazovaná od toho, co jsem si myslela, že je správné. Nechávala jsem se ovlivňovat ostatními, i když jsem s nimi nesouhlasila. Byla jsem pro mnohé lidi jako hrací loutka. Teď už ale znám svoji hodnotu a integritu. Vím, že se budu řídit tím, co si myslím, že je správné a ne tím, co si myslí ostatní. Také vím, že dodržování etických a morálních zásad je to správné a že je to to, co chci dělat. Už se nebudu stydět za to, že se chovám k někomu zdvořile a že se chovám slušně. Jsem nesmírně ráda, že jsem absolvovala tento kurz! P.P.

 

VZORCE PRO ŽIVOT

Díky kurzu jsem si uvědomil, jak je důležité vést vhodně zvolené statistiky, na základě kterých lze určit v jakém stavu se mé činnosti nachází a v nich pak uplatnit přesně stanovené vzorce, díky kterým se tyto činnosti a tedy i výsledné produkty zlepší.

 

O. M.

ZISKY Z HUBBARDOVA DIANETICKÉHO SEMINÁŘE

„Po prvních sezeních jsem cítil obrovské uvolnění, jako kdyby mi odřízli kámen z nohy. Vyzkoušel jsem si, jaké je vrátit se do minulých událostí a vnímat, co se kolem děje, co vnímám a jak se cítím. Vím jak pomoct i jiným pomocí auditingu a to je super pocit. Děkuji.“

Honza K.

 

„Absolvovala jsem tento víkend HDS a jsem nadšená. Šla jsem s velkým očekáváním a hlavně jsem byla zvědavá, protože jsem o auditingu slyšela jen samé dobré věci. Po úvodním videu jsem byla překvapená, co všechno auditing může dokázat, a těšila jsem se, až to sama vyzkouším. Po vyzkoušení jsem byla překvapená ještě více. Je to vše pravda a úžasný pocit, jak v roli auditora, tak precleara. Teď po semináři se cítím úžasně. Děkuji za to!“ 

Petra Č.

 

„Obrovská úleva, dosažené informace mě posouvají dál, pomůže mi to v práci i v osobním životě, poznala jsem nové úžasné lidi.“

Lenka L.

 

„Měla jsem možnost vidět velkou úlevu po auditingu na preclearovi. A to je můj největší zisk, když vidíte, že můžete někoho zbavit různých věcí, které ho tíží. Je to opravdu skvělý kurz a neznám nikoho, kdo by ho nepotřeboval.“

Alena R.

 

„Celý seminář včetně videa byl super. Bylo to ohromné dobrodružství, s velkou úlevou na konci. Dostala jsem odpovědi na to, proč se mi v různých situacích dostavují nepříjemné pocity. Je úžasné tomu rozumět. Moc za to děkuji.“

Gábina H.

 

„Má intuice mě vždy říkala, že má mysl se může vyčistit od věcí, které mě brzdí. Hledal jsem klíč jak na to. Přál jsem si, a proto své přání jsem vypustil do vesmíru. Jednoho dne jsem měl telefon. Na druhé straně Míša a nabídla mi kurz HDS. Já ho přijal. Dnes už konečně vím, jak si čistit svou mysl. Děkuji“.

Vlastimil Š.

 

Z DIANETICKÉHO AUDITINGU 
(po úrazu)

Procházením si svého zážitku z úrazu, jsem si uvědomil, jak moc dokáže ovlivnit chování těla, i když si to vlastně vůbec neuvědomuji, natož, abych si vlastně připustil, že si vlastně nepamatuji některé věci.

Díky auditingu jsem si prošel událost a některé věci, jako blikání světel, nebo střídání tmy a světla mi přestalo vadit. Dokonce jsem si i uvědomil, co říkaly lékaři, když jsem byl v narkóze.

Fakt tento proces funguje a pomáhá.

 

J. M.

 

„ Po prvních sezeních jsem cítil obrovské uvolnění, jako kdyby mi odřízli kámen z nohy. Vyzkoušel jsem si, jaké je vrátit se do minulých událostí a vnímat, co se kolem děje, co vnímám a jak se cítím. Vím jak pomoct i jiným pomocí auditingu a to je super pocit. Děkuji.“
Honza K.
 
„Absolvovala jsem tento víkend HDS a jsem nadšená. Šla jsem s velkým očekáváním a hlavně jsem byla zvědavá, protože jsem o auditingu slyšela jen samé dobré věci. Po úvodním videu jsem byla překvapená, co všechno auditing může dokázat, a těšila jsem se, až to sama vyzkouším. Po vyzkoušení jsem byla překvapená ještě více. Je to vše pravda a úžasný pocit, jak v roli auditora, tak precleara. Teď po semináři se cítím úžasně. Děkuji za to!“ 
Petra Č.
 
„Obrovská úleva, dosažené informace mě posouvají dál, pomůže mi to v práci i v osobním životě, poznala jsem nové úžasné lidi.“
Lenka L.
 
„Měla jsem možnost vidět velkou úlevu po auditingu na preclearovi. A to je můj největší zisk, když vidíte, že můžete někoho zbavit různých věcí, které ho tíží. Je to opravdu skvělý kurz a neznám nikoho, kdo by ho nepotřeboval.“
Alena R.
 
„Celý seminář včetně videa byl super. Bylo to ohromné dobrodružství, s velkou úlevou na konci. Dostala jsem odpovědi na to, proč se mi v různých situacích dostavují nepříjemné pocity. Je úžasné tomu rozumět. Moc za to děkuji.“
Gábina H.
 
„ Má intuice mě vždy říkala, že má mysl se může vyčistit od věcí, které mě brzdí. Hledal jsem klíč jak na to. Přál jsem si, a proto své přání jsem vypustil do vesmíru. Jednoho dne jsem měl telefon. Na druhé straně Míša a nabídla mi kurz HDS. Já ho přijal. Dnes už konečně vím, jak si čistit svou mysl. Děkuji“.
Vlastimil Š.